kameralne poddasze w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 995 900 złotych. Powierzchnia 240 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 150 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano 6 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 830-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zachwyca przestrzenią, komfortem, prestiżem i elegancją. Wszystkie pokoje i pomieszczeni są znakomicie nasłonecznione, a stylowy kominek w salonie pozwala na pełny relaks w przytulnej atmosferze. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest również jej atrakcyjna lokalizacja w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieopodal mieści się szkoła, przedszkole, przychodnia, sklepy, kąpielisko leśne, boiska oraz znany ośrodek jeździecki. Luksusowa rezydencja o ogromnym potencjale pozwalającym na modelowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami przyszłego właściciela.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PIWNICA:
– kotłownia
– pralnia
– 3 pomieszczenia
PARTER:
– przedpokój
– 2 łazienki
– salon
– taras
– kuchnia
– sypialnia
– garderoba
PIĘTRO:
– 4 pokoje
– hol
– łazienka.

Dla podwyższenia komfortu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2009 roku. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest nowoczesny systemem monitoringu oraz rolety antywłamaniowe.

Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowany ogród z wydzielonym miejscem na basen oraz strefą na grilla. Zainteresowane osoby zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż w dogodnym terminie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-45)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl