ciekawa architektura luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,32 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 320 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 250 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0 / STREFA USŁUGOWO-HANDLOWA: toalety + 2 lokale
POZIOM 1/2 / PÓŁPIĘTRO: pomieszczenia biurowe
POZIOM 1 + POZIOM 2 / CZĘŚĆ MIESZKALNA: 2 łazienki z wc + 2 kuchnie + 6 pokoi.
Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie z opcją pozostawienia mebli (podlega negocjacji z właścicielem).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem komercyjnym dzięki obecności na parterze części usługowo-handlowej oraz dodatkowych zabudowań w postaci hali magazynowo-warsztatowej z możliwością adaptacji pod działalność produkcyjną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantuję obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3756)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl