nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,1 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 498 m2 powierzchni posadowiona na działce 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 209 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + spiżarnia + pralnia + 2 łazienki + 2 kuchnie + 5 sypialni + 2 salony. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeszły generalny remont w 2019 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej dzielnicy. Blisko stąd do licznych sklepów i przedszkola. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością aż 3 miejsca parkingowe i 2 osobne wjazdy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealnie nadaje się dla dwóch rodzin, które cenią komfort, luksus, prestiż, a także europejski standard życia. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów oraz bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości na sprzedaż i wynajmu w Częstochowie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8818)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl