slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 260 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 750 000 zł (2 885 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 083 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z olbrzymim garażem w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi na kilku kondygnacjach i poziomach:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: taras + jadalnia + łazienka z wc + kuchnia + przedpokój
KONDYGNACJA 1/2: salon
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + balkon
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje do własnej aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nobilitującą lokalizacją blisko centrum. Cisza i spokój. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są otaczające ją lasy, co przypadnie do gustu w szczególności wielbicielom długich wycieczek pieszych i/lub rowerowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana głównie do bogatych rodzin szukających spokoju, relaksu i wypoczynku w komfortowych wnętrzach na europejskim poziomie. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1822)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl