slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 2 kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (8 000 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 300 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na 6 pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 8 000 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji przepięknym stawem na działce. Luksusowa rezydencja do wynajmu zapewnia przyszłym mieszkańcom najwyższy komfort i standard życia na europejskim poziomie, a to za sprawą wielu nowoczesnych technologii, w jakie została wyposażona, np. klimatyzacja, fotowoltaika, sterowane elektryczne rolety zewnętrzne, nowoczesne pompy ciepła itp. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji na wynajem:
PARTER: salon + jadalnia + kuchnia + komunikacja + 2 sypialnie + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + pralnia + schowek pod schodami + wiatrołap
PIĘTRO: 2 sypialnie + pokój wypoczynkowy + prywatna garderoba + łazienka z wc + komunikacja.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia ekonomiczna w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno 2-stanowiskowy garaż. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13159)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl