kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 654 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 950 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 260 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 690 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert nie tylko prestiżem, elegancją i komfortem, ale również funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER: wiatrołap + pralnia + salon + pokój kąpielowy + sypialnia + garderoba + kuchnia + ogród zimowy
PIĘTRO I: gabinet + sypialnia + 2 pokoje + łazienka.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z wolno stojącym 2-stanowiskowym garażem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ciekawą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Zainteresowanych zakupem tej ekskluzywnej rezydencji zapraszamy do osobistego zapoznania się z całą nieruchomością podczas prezentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3815)

Kontakt:
e-mail: a.seternus@wgn.pl