przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 361 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 155 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 187 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1910 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 590 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji swoją ładnie zagospodarowaną i zadbaną działką. Osoby zmotoryzowane ucieszy dwustanowiskowy garaż + wiata na samochód. Dużym udogodnieniem jest na pewno funkcjonalna altana ogrodowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi komfortowymi wnętrzami o funkcjonalnym rozkładzie:
PARTER wiatrołap + łazienka + salon + jadalnia + pokój przejściowy + sypialnia + hol + kotłownia + spiżarnia
PODDASZE: 3 pokoje + łazienka + pralnia + garderoba + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-25)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl