slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 846 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 138 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 130 zł/m2, komfortowo zaaranżowaną jedną kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana została w nowoczesnej technologii z użyciem najlepszych materiałów wykończeniowych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: hall wejściowy + spiżarnia + 3 łazienki z wc + jadalnia + taras + kotłownia + garderoba + 2 pokoje + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: garderoba + sypialnia + biuro.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, jak i wygody. Troszczy się o to nowoczesna wideofon, monitoring oraz instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto przepięknym ogrodem. Znajdziemy tu budynek do przechowywania narzędzi i miejsce na ognisko. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera kompletne umeblowanie z nowocześnie wyposażoną kuchnią i sprzętem AGD.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3789)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl