slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 183 m2, a także ciekawą ceną 795 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 375 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 344 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności imponującą działką z wieloma nasadzeniami krzewów ozdobnych i drzew. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA ZERO:
– kuchnia
– kotłownia
– pralnia
– 2 łazienki z wc
– 3 sypialnie
– garaż
– jadalnia
– korytarz
– pokój dzienny
KONDYGNACJA JEDEN:
– powierzchnia do zaadaptowania na dodatkowe pokoje/sypialnie/łazienkę.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z częścią umeblowania, szafami w zabudowie, umeblowaną i wyposażoną kuchnią. W bryle luksusowej rezydencji do sprzedaży znajdziemy 2-stanowiskowy garaż, co z pewnością docenią osoby zmotoryzowane. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Długą listę zalet luksusowej rezydencji do sprzedaży zamyka elegancko zaaranżowane wnętrze.

Prezentacje ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż tylko po wcześniejszym umówieniu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3856)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl