slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Tarnów

Rezydencja na sprzedaż Tarnów

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 259 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 4 482 m2, a także ciekawa cena 3 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 570,47 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznym widokiem z okien na słynną górę. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM MINUS JEDEN: winda + magazyn + 2 pomieszczenia gospodarcze + kotłownia + garaż + komunikacja + klatka schodowa
POZIOM ZERO: hall + winda + łazienka + spiżarnia + pokój dzienny + 2 pokoje + komunikacja + jadalnia + kuchnia + klatka schodowa + wiatrołap + łazienka
POZIOM JEDEN: garderoba + 2 łazienki + garderoba + 3 pokoje + hall + pralnia + winda.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. Mamy tu, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto zagospodarowanym ogrodem z nasadzeniami drzew oraz krzewów. Ekskluzywna willa do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań (instalacja fotowoltaiczna 10 KW).

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2860)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl