slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,3 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 193 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 736 zł/m2, rozkładem na jednej, komfortowej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoim eleganckim i prestiżowym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku. Znajdziemy tu:
CZĘŚĆ DZIENNĄ: taras + pokój + pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny + kuchnię
CZĘŚĆ PRYWATNĄ: 3 sypialnie + 2 łazienki.
Właściciele aut docenią z pewnością garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa, za co odpowiada zamontowany domofon oraz solidne ogrodzenie. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja olśniewa starannością wykonania z dbałością o każdy szczegół. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-268)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl