slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 650 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 134 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 928 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 851 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal:
KONDYGNACJA 0: / STREFA DZIENNA: jadalnia + gabinet + spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze + hall + pokój dzienny + kuchnia + wc + kotłownia + wiatrołap
KONDYGNACJA 1 / STREFA NOCNA: 3 balkony + hall + 3 sypialnie + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnej, cztero- albo pięcioosobowej rodziny, która oczekuje życia na światowym poziomie, eleganckiego wnętrza, wysmakowanego designu, a także malowniczej lokalizacji przy lesie i rzece. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5697)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl