slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2005 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 7 123 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,5 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 351 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 990 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją, która łączy atrybuty życia miejskiego z wielkimi walorami obcowania z naturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zlokalizowana jest w malowniczej okolicy, na skraju parku leśnego. Nie oznacza to jednak rezygnacji z bogatej, miejskiej infrastruktury handlowej. Osoby zmotoryzowane docenią szybki dostęp do autostrady A6. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, o co dba m.in. instalacja ogrzewania podłogowego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: klatka schodowa + spiżarnia + pokój stołowy + łazienka + jadalnia + 2 salony wypoczynkowe + 2-stanowiskowy garaż + gabinet + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + hall + taras
WYŻSZA KONDYGNACJA: pralnio-suszarnia + tarasy + 4 garderoby + gabinet + pokój kąpielowy + 3 sypialnie + hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto zjawiskową architekturą, co daje poczucie przestrzeni i luksusu, stwarzając przyszłym właścicielom idealne warunki dla mieszkania, pracy i wypoczynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Bardzo polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11646)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl