slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 147 m2, a także ciekawą ceną 695 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 3 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 728 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom bądź parom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją blisko centrum. To wyjątkowo cicha i spokojna okolica. Nieopodal znajdziemy szkole, sklepy, przychodnię zdrowia, kościół, salę bankietową, szkołę jazdy konnej. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajduje się:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– osobne wc
– korytarz
– garaż
na PODDASZU znajdują się:
– 2 pomieszczenia
– przestrzeń do własnego wykończenia.

Luksusowa rezydencja zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. We wnętrzu rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także zadbanym, najbliższym otoczeniem, to znaczy starannie wypielęgnowaną działką z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. Na działce znajdziemy również:
– pomieszczenie gospodarcze na drewno
– studnię głębinową z wodą do podlewania
– system odprowadzenia deszczówki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, a to za sprawą licznych, energooszczędnych rozwiązań, jak np. fotowoltaika o mocy 10 KW czy bio-oczyszczalnia ścieków. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1939)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl