zaaranżowane zgodnie ze współczesnymi trendami wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Wieluń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 10 396 m2, a także ciekawą ceną 1,6 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 10 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 154 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej. Ogromne wrażenie robi również lokalizacja pośród zieleni z efektownym widokiem na okolicę. Warto zaznaczyć, że obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się staw kąpielowy i miejsce na ognisko lub grill. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: kotłownia + salon + wiatrołap + kuchnia + jadalnia + łazienka + gabinet + garaż + hall
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenie rekreacyjne + 4 sypialnie + 2 łazienki + 3 garderoby.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu wraz z: budynkiem gospodarczym, garażem, winnicą, ogrodem, lasem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1328)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl