slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wielunia (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2013 roku. Cena za metr kwadratowy wynosi 154 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,6 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 10 396 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 10 000 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą i atrakcyjną lokalizacją pośród zieleni. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na okolicę. Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się staw kąpielowy i miejsce na ognisko lub grill.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO: garaż + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + kotłownia + wiatrołap + jadalnia + gabinet + hall
KONDYGNACJA JEDEN: 4 sypialnie + pomieszczenie rekreacyjne + 3 garderoby + 2 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część prestiżowego kompleksu łącznie z: budynkiem gospodarczym, garażem i winnicą. Nie można zapomnieć też o przepięknym ogrodzie, a także lesie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1328)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl