slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bydgoszcz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bydgoszcz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,45 mln zł (8 056 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 391 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy poszukują życia na najwyższym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i udogodnień (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie wykończonym ogrodem, w którym mieści się bogactwo różnorodnych nasadzeń, krzewy, tuje, świerki, sosny, brzozy i wierzby. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w otulinie lasów i w pobliżu słynnego jeziora. Właścicieli aut z pewnością ucieszy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ogromną działką z malowniczym stawem. Na entuzjastów najnowszych technologii czeka światłowodowy internet. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom przestronne, eleganckie i wytworne wnętrza:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + taras + korytarz + kotłownia + pokój gościnny + łazienka;
KONDYGNACJA 1: pokój + sypialnia + garderoba + przedpokój + gabinet + łazienka.
Niezwykle efektownie prezentuje się nowoczesne, LED-owe oświetlenie wnętrza.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4921)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl