slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 548 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 114 m2 powierzchni posadowiona na działce 976 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 807 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoim kameralnym, wytwornym wnętrzem oraz doskonałą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, na terenie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zaprojektowano w oparciu o dostarczenie jak największej wygody swoim domownikom. Jest tu:
PARTER:
– salon;
– strefa wypoczynkowa;
– taras;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– kotłownia;
– łazienka z wc;
PODDASZE:
– 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnej rodziny rozwojowej albo pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Swoje miejsce na ziemi znajdzie tu również zamożna rodzina szukająca ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Wokół rozciągają się piękne lasy, dające możliwość aktywnego wypoczynku, kraina jezior. Nie brakuje również szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, marketów, kościołów, restauracji, punktów usługowych, instytucji, urzędów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także fantastycznie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z wieloma nasadzeniami ozdobnymi, drzewami owocowymi oraz wydzieloną częścią pod warzywnik. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Rawicz – biurem nieruchomości działającym terenie Dolnego Śląska i Wielkopolski – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-149)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl