slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kołobrzeg

Rezydencja do sprzedaży Kołobrzeg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 121,33 m2, a także ciekawą ceną 484 987 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana w standardzie deweloperski. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 997 zł/m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera podatek VAT.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż do wybudowana na działce należącej do klienta.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży może zostać doposażona w instalację światłowodową, zintegrowany z budynkiem system fotowoltaiczny, pompę ciepła lub inne rozwiązanie w kwestii ogrzewania. Co więcej oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja może zostać oddana w najwyższym standardzie „pod klucz” po uzgodnieniach z klientem i negocjacjach. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastycznym projektem wnętrza z następującym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: wc + pokój dzienny + korytarz + klatka schodowa + garaż + wiatrołap + kuchnia + jadalnia + schowek + kotłownia;
POZIOM JEDEN: garderoba + 3 sypialnie + korytarz + schody + łazienka.

Z uwagi na stale rosnące ceny materiałów budowlanych, producent zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen. Zdjęcia przedstawiają wizualizację poszczególnych pomieszczeń. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (055-19)

Kontakt:
e-mail: m.sobczyk@wgn.pl