slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2016 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 600 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 660 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 100 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 892 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedażą wraz z przylegającą wiatą garażową oraz osobnym budynkiem gospodarczym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim komfortowym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
PARTER: salon + jadalnia + kuchnia+ taras + wc dla gości + hol + wiatrołap + schody + kotłownia;
PIĘTRO: 3 sypialnie + łazienka + korytarz;
STRYCH.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto swoim zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Doskonale przystrzyżony trawnik jest nawadniany automatycznym systemem. W ogrodzie znajdziemy dodatkowo zadaszony taras z zestawem wypoczynkowym, budynek gospodarczy oraz budynek do zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią i minityrolką.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie wśród wielu udogodnień (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się do prowadzenia w jej wnętrzu działalności gospodarczej.

WGN pomaga bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej zapewniamy obsługę notarialną. Przyszły właściciel ponosi następujące koszty: 2% podatku od czynności cywilno-prawnych + koszt taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3637)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl