slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 330 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,39 mln zł (4 212 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 622 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastycznie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z perfekcyjnie wypielęgnowaną działką. Stoi na niej drewutnia, budynek na narzędzia oraz studnia z pompą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Duże wrażenie robią imponujące widoki z okien na okolicę i góry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto kameralnym, eleganckim wnętrzem, gdzie mieszczą się:
na POZIOMIE 0: warsztat + wc + pomieszczenie gospodarcze + pokój rekreacyjny + pralnia + kotłownia;
na POZIOMIE I: przedpokój + wc + jadalnia + taras + wiatrołap + łazienka + kuchnia + pokój dzienny;
na POZIOMIE II: 4 garderoby + 4 sypialnie + łazienka + wc + balkon;
ma POZIOMIE III: otwarta przestrzeń poddasza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie wśród luksusów, wygód oraz w otoczeniu najnowocześniejszych technologii (światłowód, centralny odkurzacz, instalacja alarmowa, instalacja odgromowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Znajdziemy tu wiele nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, jak np. instalacja fotowoltaiczna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26792)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl