imponujący bogactwem i przepychem salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (wielkopolskie) za 785 tysięcy złotych. Powierzchnia 4 607 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2007 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 998 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 067 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z wydzieloną księgą wieczystą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO: garaż + pokój dzienny + kuchnia + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + jadalnia + korytarz
KONDYGNACJA JEDEN: gabinet + garderoba + hall + pokój dziecięcy + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto swoją lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej z dobrym dostępem do kompletnej infrastruktury (sklepów, zakładów usługowych, obiektów sportowych). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także nowoczesną bryłą i modnym wnętrzem.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-234)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl