komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 863 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2012 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na jednej kondygnacji. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 4 432 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 183 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 890 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca funkcjonalnością, ekonomicznością, a także starannością wykonania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w bardzo dobrym stanie technicznym z uwzględnieniu nowych trendów na rynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
STREFA DZIENNA – KONDYGNACJA 0:
– jadalnia
– kuchnia
– pokój dzienny
– wc
STREFA PRYWATNA – KONDYGNACJA 0:
– gabinet
– 3 sypialnie
– korytarz
– garderoba
– łazienka
– pralnia
STREFA GOSPODARCZA – KONDYGNACJA 0:
– podwójny garaż
– kotłownia
– spiżarnia.

Malownicza okolica i gustownie wypielęgnowana działka to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dla podwyższenia komfortu we wnętrzu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w szybkie łącze internetowe + nowoczesny alarm + rolety antywłamaniowe + automatycznie sterowane bramy + monitoring.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5092)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl