elegancki salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2002 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 216 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,59 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 377,1 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 647 m2. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji. Możliwa zamiana na ekskluzywny apartament we Wrocławiu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji:
KONDYGNACJA ZERO: pokój z barkiem + pokój dzienny + 2 kuchnie + sauna + łazienka
KONDYGNACJA JEDEN: hol + łazienka + 4 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy lasów i terenów rekreacyjnych. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje szybki i wygodny dojazd do obwodnicy autostradowej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży kompletnie wyposażone.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-14610)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl