prestiżowy pokój dzienny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie ośmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 3 643 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 5,2 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2004 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 9 403 zł/mkw. przy metrażu 553 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się od pierwszego spojrzenia angielskim stylem, a także przepięknym ogrodem. Podkreślają to między innymi dwa klimatyczne kominki w głównym salonie oraz kuchni, a także dopracowane ze szczególną dbałością o każdy szczegół i detal wnętrza pozostałych pomieszczeń. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki komfort i standard życia. Dużym udogodnieniem jest np. instalacja wodnego ogrzewania podłogowego. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: jadalnia + 3 salony + hol + biblioteka + 2 kuchnie + 4 sypialnie + 3 łazienki. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również ogromnym potencjałem, gdyż istnieje możliwość przebudowy jej na rezydencję dwurodzinną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-23)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl