nowoczesny design wnętrza ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,4 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 133 m2 powierzchni posadowiona na działce 250 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 526 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nowi kupujący zwolnieni są z konieczności zapłaty 2% podatku PCC (sprzedający wystawiana fakturę VAT).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją wśród malowniczych, zielonych terenów. Okolica przypadnie do gustu w szczególności miłośnikom aktywnego wypoczynku, gdyż nieopodal znajdują się korty tenisowe i przepiękny park do biegania. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy szpital, szkoły i sklepy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z innymi nasadzeniami.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring), a także komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: garaż + taras + pokój dzienny + kotłownia + wiatrołap + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 garderoby + łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją wytwornością, elegancją i prestiżem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-282)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl