slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 133 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (9 398 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 250 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją wśród malowniczych, zielonych terenów. To raj dla amatorów aktywnego wypoczynku, ponieważ na wyciągnięcie ręki mieszczą się korty tenisowe i tereny do biegania. Nieopodal znajdziemy również sklepy + szkoły + szpital. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoim starannie zadbanym ogrodem z innymi nasadzeniami.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring oraz komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: wiatrołap + salon + garaż + kotłownia + kuchnia + taras
WYŻSZY POZIOM: łazienka + 2 garderoby + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją elegancją, wytwornością i prestiżem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji, proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-282)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl