slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 143 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość.Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 044 m2, a także ciekawa cena 720 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 140 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom wymagającym życia na europejskim poziomie, komfortu, prestiżu i elegancji w klasycznym wydaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa stylowym wnętrzem zaprojektowanym z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu:
NIŻSZA KONDYGNACJA:
– wiatrołap;
– hol;
– salon;
– kuchnia;
– kotłownia;
– 2 łazienki;
– 2 pokoje;
– garderoba;
– część wypoczynkowa;
– część jadalniana;
WYŻSZA KONDYGNACJA: / ANTRESOLA:
– sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoimi przepięknymi widokami na jezioro oraz całą okolice. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + instalacja alarmowa) i wygody. Serdecznie polecam i zapraszamy do kontaktu, w celu umówienia się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Biuro zapewnia kompleksową obsługę przy zakupie ekskluzywnej rezydencji włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1960)

Kontakt:
e-mail: m.poczwardowska@wgn.pl