wytworny pokój dzienny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie) za 900 tysięcy złotych. Powierzchnia 600 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 552 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 1, 5 tys. złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem – doskonale nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej (warsztat). Ogromną zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej atrakcyjna lokalizacja w pobliżu licznych punktów handlowo-usługowych, oświatowych etc. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż bez umeblowania i wyposażenia (kwestia do negocjacji).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO:
– 2 garaże
– schowek
– gabinet
– hala produkcyjna
– szatnia męska
– pralnia
– pokój
– kuchnia dla pracowników
– kotłownia
– łazienka z wc
– szatnia
– korytarz
POZIOM JEDEN:
– 4 pokoje
– salon
– łazienka z wc
– garderoba
– wc
– spiżarnia
– przedpokój
– kuchnia
– taras
– balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naprawdę godna obejrzenia. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Na życzenie klienta analizujemy oferty kredytowe kilkunastu banków i koordynujemy sporządzenie wniosku kredytowego oraz jego rozpatrzenie w banku wybranym przez klienta. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji aż do momentu sprzedaży luksusowej rezydencji, a także załatwienia wszystkich formalności. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1079)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl