widok na taras przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1996 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 727 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 615 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 165 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1919 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie wypielęgnowanym ogrodem oraz znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Lokalizacja gwarantuje szybki i łatwy dojazd do Łodzi. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + taras + łazienka + salon + pokój
WYŻSZY POZIOM: 2 sypialnie + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją imponującą architekturą. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy (e-mail: a.czekalska@wgn.pl). Zapewniamy dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-227)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl