slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Grecja (Ktikado)

Rezydencja na sprzedaż Grecja (Ktikado)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ktikado (Grecja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (18 344 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 700 m2, a także ciekawa cena 7 337 440 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2000 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 400 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale, bowiem doskonale nadaje się do prowadzenia w niej działalności gospodarczej (wynajem turystom). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia aż trzy miejsca parkingowe na zewnątrz oraz jedno w garażu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem (część otwarta i kryta). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + sypialnia + weranda + 2 pomieszczenia kuchenne + 2 salony + łazienka
WYŻSZY POZIOM: kuchnia + 2 sypialnie + weranda + 2 łazienki + salon
APARTAMENT DLA GOŚCI / POZIOM ZERO: łazienka + weranda + salon + aneks kuchenny + sypialnia
APARTAMENT DLA GOŚCI / POZIOM ZERO: aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + salon + 2 werandy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim przepięknym ogrodem z:
– 3 półotwartymi dziedzińcami
– ogrodową toaletą
– pergolami z drewna tekowego
– miejscem do relaksu z zewnętrznym kominkiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również imponującymi widokami na wyspę oraz morze. Kolejną zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej ciekawa architektura w stylu weneckim (kamienna bryła). Polecam i zapraszamy do zakupu tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jej zakup. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-395)

Kontakt:
e-mail: koscian@wgn.pl