zaaranżowane w nowoczesnym style wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Alcazare (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Los Alcazare (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Los Alcazare). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 369 000 EUR (1 586 700 zł). Metraż 167,3 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 9 484 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie trzech pokoi na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 282-metrowej działce.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej unikatowa lokalizacja dziesięć minut spacerem do morza i blisko wszelkiego rodzaju usług. Warto w tym miejscu zaznaczyć również bliskość jednego z największych parków narodowych w regionie oraz słone laguny, będące schronieniem dla tysięcy ptaków, w tym różowych flamingów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ciekawą architekturą, w której starano się połączyć białą kość w fasadzie z efektem kamienia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 sypialni, z których jedna ma własny apartament na parterze. W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć o funkcjonalnym solarium na dachu, do którego prowadzą osobne, zewnętrzne schody.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-43)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)