okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Los Alcazare (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Los Alcazare (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Los Alcazar). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 387 900 EUR (1 667 970 złotych), co daje atrakcyjną cenę za metr 8 584 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 194,31 mkw. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie Trzy pokoje na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 269-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również unikalną lokalizacją nieopodal morza, a także rozwiniętej infrastruktury w postaci centr handlowych, punktów usługowych, szpitala, lotniska, miejsc rekreacyjnych etc. Nie można również zapomnieć o bliskości jednego z największych parków narodowych oraz terenów znanych z leczniczych błot i słonych lagun. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się znakomicie dla amatorów surfingu, gdyż ta część laguny jest bardzo płytka, nie ma fal i wody są bardzo bezpieczne dla początkujących.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa oryginalnym zestawieniem bieli z kamieniem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 3 sypialnie + przedpokój + 3 tarasy + łazienka + salon + kuchnia. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-44)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)