slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 250 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 13 400 m2, a także ciekawa cena 5,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2003 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 880 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji ogromnym potencjałem komercyjnym, bowiem perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie prestiżowego centrum konferencyjno-szkoleniowego, kliniki medycyny estetycznej, ośrodka leczenia uzależnień czy miejsca organizacji okolicznościowych uroczystości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją, która łączy atrybuty życia miejskiego z wielkimi walorami obcowania z przyrodą. Nie brakuje tu typowo miejskiej infrastruktury, jak choćby dużych centr handlowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i europejski poziom życia. We wnętrzach zainstalowano dla przykładu ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknym ogrodem z murowaną grillownią, 2 oczkami wodnymi i specjalnie wydzielonym terenem pod kort tenisowy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO: taras + jadalnia + hall + łazienka + sala kinowa + basen + trzystanowiskowy garaż + warsztat + pomieszczenie gospodarcze + jacuzzi + 2 sauny (sucha i mokra) + serwerownia + klatka schodowa + gabinet + kuchnia + pokój wypoczynkowy
POZIOM JEDEN: pokój kąpielowy + 3 łazienki + aneks kuchenny + 5 pokoi + siłownia + pralnio-suszarnia + 3 garderoby.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepiękną architekturą wnętrza dającą poczucie przestrzeni i stwarzającą domownikom idealne warunki do wypoczynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-384)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl