slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 261 m2, a także ciekawą ceną 1,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 6 684 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 747 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie zadbaną działką z przepięknym oczkiem wodnym i obiektami małej architektury. Dodatkowo na terenie działki rośnie wiele ciekawych odmian roślin, jak np. forsycje, grążele, krzewuszki, bukszpany, kosaćce, berberysy, pałki wodne, lilie, jaśminowce, różaneczniki, strzałki wodne, żywotniki, derenie, żylistki, ligustry, budleje itp. Dużym udogodnieniem jest także wyposażona wędzarnia, altana z piecem do chleba oraz kuchnia gazowa. Inwestorzy mogą kupić dodatkowo sąsiednią działkę z dostępem do rzeki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z trzema garażami (1 w bryle budynku + 2 na działce = 5 miejsc parkingowych). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZA KONDYGNACJA: senioratka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + garderoba + łazienka
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + 3 pokoje + hall + balkon + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1072)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl