slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Del Sol Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 30 714 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 10,535 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 343 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 12 537 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia rewelacyjną lokalizacją blisko plaży (15 minut). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Dba o to zaawansowany system alarmowy. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras + 4 sypialnie + pralnia kuchnia + pokój dzienny + 4 łazienki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wiele dodatkowych udogodnień, jak na przykład:
– prywatny basen
– prywatny ogród z panoramicznym widokiem na morze, wybrzeże i góry.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3813)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl