slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 738 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 987 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 172 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 000 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób z najgrubszym portfelem, które chcą mieszkać na światowym poziomie w pięknej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknie zaprojektowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
WYŻSZY POZIOM: przestrzeń do własnej aranżacji;
NIŻSZY POZIOM: hall + 2 łazienki z wc + kuchnia + garderoba + sypialnia + 2 tarasy + salon + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia + pokój + jadalnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring i domofon. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowodowy internet. Komfort życia podnosi dodatkowo rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające samochód ucieszy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w uroczej, unikatowej lokalizacji przy parku krajobrazowym i rezerwacie przyrody. Szybko stąd dojedziemy do Lublina oraz ekspresowej drogi S17. Okolica uznawana jest za cichą, spokojną oraz bezpieczną. To perfekcyjna lokalizacja dla amatorów aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto przepięknie utrzymaną działką z bajkowym ogrodem.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-757)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl