slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 136 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 907 m2, a także ciekawa cena 1,35 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 220 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wytwornym wnętrzem zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie z oknem + komunikacja + suszarnia + pralnia + kotłownia;
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + korytarz + pokój jadalniany + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + korytarz + garderoba + łazienka + 2 pokoje + jadalnia + kuchnia + salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wspaniałym ogrodem. Majętne osoby dysponujące więcej niż jednym pojazdem zainteresuje murowany, wolno stojący, 2-stanowiskowy garaż. Olbrzymim udogodnieniem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest klimatyzacja, a także ogród zimowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczyci się może elitarną lokalizacją na zadbanym i bezpiecznym osiedlu willowym w centrum. W zasięgu wzroku przedszkola, szkoły, punkty usługowe, liczne sklepy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca klimatycznym i wytwornym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji i zachęcam do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-682)

Kontakt:
e-mail: i.kolusniewska@wgn.pl