slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Warszawa

Rezydencja na wynajem Warszawa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o powierzchni 430 m2 i atrakcyjnej cenie 25 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem w wolno stojącej zabudowie z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie trzy kondygnacje wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie sześciu pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zapewnia swoim najemcom życie na światowym poziomie w komforcie, wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowa rezydencja do wynajmu wyposażona została w najnowocześniejsze technologie, jak np. światłowód, wentylacja mechaniczna, rekuperacja. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia łącznie z własnym, podgrzewanym basenem. Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się wytwornym wnętrzem o podwyższonych sufitach (od 2,8 m do 5,5 m). Na zamożne osoby dysponujące kilkoma pojazdami czeka dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca elitarną lokalizacją w sercu jednej z warszawskich dzielnic. W otoczeniu bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, wyższe uczelnie etc. Dojazd do centrum stolicy nie powinien zabrać dłużej niż kwadrans. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną, a to ze względu na pobliskie parki oraz lasy. Cisza i spokój.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-18)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl