olbrzymi salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Torrevieja)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Torrevieja)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca Torrevieja (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 730 570 złotych. Powierzchnia 100 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 7 306 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 3 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 300-metrowej działce. Podana cena luksusowej rezydencji do sprzedaży jest netto, do której należy doliczyć VAT 10% oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3%.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa od pierwszego wejrzenia swoim zadbanym, wypielęgnowanym ogrodem a także olbrzymim tarasem. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest miejsce parkingowe w podziemnym garażu (w cenie). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą: salon + przedpokój + 2 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki.

Atrakcyjna, unikatowa lokalizacja na terenie prestiżowego kompleksu rezydencyjnego z prywatnymi basenami, nieopodal chronionego rezerwatu przyrody oraz słonych jezior, w których można kąpać się w mineralnych błotkach z właściwościami zdrowotnymi to kolejny już mocny atut tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Warto w tym miejscu nadmienić, ze tutejszy klimat został uznany przez Światową Organizację Zdrowia jako jeden z najzdrowszych na całym świecie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Wszystkie ekskluzywne rezydencje sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zakup luksusowej rezydencji w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy zaledwie w 2 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem luksusowej rezydencji w Hiszpanii. Jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1810)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl