slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 155,17 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 729 tys. zł (4 698 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoją cichą i spokojną lokalizacją wśród lasów i jezior. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom poszukującym funkcjonalnej przestrzeni, najwyższego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również fantastycznym ogrodem. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód docenią dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim stylowo wykończonym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– jadalnia;
– 3 sypialnie;
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– łazienka;
– hol.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3837)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl