slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 123 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 990 m2, a także ciekawa cena 2,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 351 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży daje poczucie komfortu, prestiżu, przestrzeni i luksusu, stwarzając domownikom perfekcyjne warunki do wypoczynku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZY POZIOM: klatka schodowa + jadalnia + pokój dzienny wypoczynkowy + łazienka + 2-stanowiskowy garaż + gabinet + taras + pomieszczenie gospodarcze + hall;
WYŻSZY POZIOM: tarasy + gabinet + 3 sypialnie + pokój kąpielowy + pralnio-suszarnia + 4 garderoby + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. W jej wnętrzu rozprowadzone jest np. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją na skraju unikatowego parku leśnego. W sąsiedztwie niezbędna infrastruktura handlowa i autostrada A6. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11646)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl