slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ma Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Warto w tym momencie dodać, że wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,999 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 167 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1,3641 ha.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w już od pierwszego przekroczenia progu wystylizowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + sień + łazienka + garderoba + sypialnia + spiżarnia + kuchnia + piecokuchnia + jadalnia + salon z wykuszem;
KONDYGNACJA 2: garderoba + łazienka + pokój + balkon + salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu licznych energooszczędnych materiałów oraz technologii, jak np. naturalna (trzcinowa) oczyszczalnia, nowoczesna, biologiczna oczyszczalnia ścieków, własna studnia, turbina wiatrowa, fotowoltaika. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań łącznie z dodatkowym budynkiem gospodarczym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana nowatorską metodą z drewna świerkowego na dużej działce z własnym lasem i zarybionym stawem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3959)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl