slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 397 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 8 369 770 zł (21 083 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją ciekawą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Nieopodal znajdziemy liczne placówki edukacyjne, szkoły, hotele, pola golfowe, puby, apteki, sklepy oraz wykwintne restauracje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom najwyższy stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody. O to pierwsze dbają elektryczne bramy, system CCTV oraz system alarmowy. Komfort z kolei zapewnia klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, centralne ogrzewanie, okna z podwójnymi szybami etc. Wielbiciele gadżetów XXI wieku docenią światłowód ADSL.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: taras + pokój dzienny + kuchnia + 3 łazienki + 3 sypialnie. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zostały tak zaaranżowane, aby zmaksymalizować wykorzystanie naturalnego światła z orientacją południowo-zachodnią, która gwarantuje wspaniałe widoki i zachody słońca.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem, a także przepięknym ogrodem idealnym na relaks i wygrzewanie się w hiszpańskim słońcu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które chcą żyć na światowym poziomie w najwyższym luksusie i w otoczeniu nowoczesnych udogodnień. Na koniec warto wspomnieć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się dosłownie kilka kroków od Morza Śródziemnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-60305)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl