slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 351 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 9 574 m2, a także ciekawa cena 899 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1920 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 168 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim klimatycznym, kameralnym i nietuzinkowym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów, którzy szukają cichego i spokojnego miejsca z dala od zgiełku wielkiego miasta, chaosu i komercji. To doskonała propozycja dla osób, które chcą latem o poranku otworzyć okno tarasu i boso po trawie z kubkiem ulubionej kawy powitać nowy dzień przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew. Nieopodal znajdziemy plaże, mariny, zabytki, lasy oraz nadzalewową trasę rowerową.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim estetycznie zaaranżowanym wnętrzem w rustykalnym stylu z ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– kuchnia;
– łazienka;
– 4 pokoje;
– pomieszczenie gospodarcze;
– ganek;
– taras;
– weranda.
Ciekawostką jest przygotowane do zagospodarowania poddasze pod własne potrzeby.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przepięknie odremontowana w 2014 roku. Na osobną uwagę zasługuje z pewnością starannie zadbana, w połowie zagospodarowana działka. Wokół dużo zieleni. Znajdziemy tu nasadzenia jabłoni, grusz oraz roślin zimozielonych. Ciekawym miejscem do relaksu jest na pewno taras. Stworzony przez właścicielkę ogród skusi swoim spokojem i zachęca do odpoczynku. To tu umyślnie rzucona gałąź, korzeń drzewa czy snop siana tworzą niebanalną atmosferę i magiczny klimat rodem z powieści Adama Mickiewicza. Do kosztów zakupu ekskluzywnej rezydencji należy doliczyć koszty biura nieruchomości + kancelarii notarialnej. U nas otrzymasz także wsparcie w zakresie finansowania luksusowej rezydencji. Załatwimy wszystko w twoim imieniu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-479)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl