slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży przy niemieckiej granicy

Rezydencja do sprzedaży przy niemieckiej granicy

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w przy niemieckiej granicy (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 152,95 m2, a także ciekawą ceną 1,25 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 452 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 173 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zarówno energooszczędnym materiałom, jak i zastosowanym technologiom:
– fotowoltaika do podgrzewania wody;
– ekologiczna przydomowa oczyszczalnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki komfort życia w otoczeniu licznych udogodnień (ogrzewanie podłogowe, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, przygotowana instalacja do podłączenia monitoringu, instalacja alarmowa, czujniki dymu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: ośrodków zdrowia + przedszkoli + szkół + punktów usługowych + sklepów etc. Lokalizacja oferuje bezkolizyjny dojazd do autostrady A18 (Berlin – Wrocław). Na zmotoryzowanych czeka zarówno jednostanowiskowy garaż z automatyczną bramą, jak i 3-stanowiskowy, wolno stojący garaż na terenie posesji. To istny raj na ziemi położony w otoczeniu kompleksów leśnych (rezerwat przyrody).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności niezwykle estetycznie urządzonym i wystylizowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + łazienka z wc + spiżarka + kuchnia + taras + jadalnia + salon + komunikacja + hall + przedsionek;
KONDYGNACJA 1/2: komunikacja + pokój/garderoba + pralnia;
KONDYGNACJA 1: komunikacja + hall + łazienka + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14094)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl