slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 869 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 147 m2 powierzchni posadowiona na działce 458 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 912 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem i praktycznym podziałem na część nocną i dzienną:
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + balkon + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: garaż + wiatrołap + łazienka + sypialnia + taras + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia piwniczne.
Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostają do własnej aranżacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów poszukujących przestrzeni, funkcjonalności, wygody, prestiżu, komfortu etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją starannie odremontowaną działką oraz atrakcyjną lokalizacją zapewniającą spokój, bezpieczeństwo oraz ciszę. W okolicy mieści się plaża gminna z jeziorem oraz lasy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto nowoczesnym i przemyślanym projektem wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3968)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl