slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury (warmińsko-mazurskie)

Rezydencja do sprzedaży Mazury (warmińsko-mazurskie)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 103,3 m2, a także ciekawą ceną 1,2 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 875 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 11 617 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z gwarancją korzystania z linii brzegowej jeziora i plaży, gdzie znajduje się pomost i miejsca do cumowania jachtów/łodzi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje znakomitą lokalizacją nad słynnym jeziorem, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Olbrzymią zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej wygodny rozkład pomieszczeń obejmujący:
POZIOM ZERO: hol + jadalnia + łazienka + garaż + kotłownia + salon + aneks kuchenny + wiatrołap + pralnia;
POZIOM 1: garderoba + łazienka + hol + 3 sypialnie;
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja) oraz poczucie bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornie urządzonym i wysmakowanym wnętrzem. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i jej zakupu. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1137)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl