slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 759 tys. zł (5 060 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 301 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert komfortowym, eleganckim, prestiżowym oraz zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze:
KONDYGNACJA 0:
– garaż;
– kotłownia;
– kuchnia;
– łazienka;
– pokój dzienny;
– schody;
– hol;
– wiatrołap;
PIĘTRO:
– 4 sypialnie;
– łazienka;
– hol.
Pozostawienie umeblowania podlega negocjacji z właścicielami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana wieloma udogodnieniami, jak np. automatyczny system nawadniania ogrodu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu nowoczesnych paneli fotowoltaicznych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort. O to pierwsze troszczą się:
– antywłamaniowe drzwi;
– antywłamaniowe rolety;
– system przeciw pożarowy;
– przyłącza do założenia alarmu.
Komfort natomiast zapewnia ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja. Właściciele aut docenią garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Zainteresowanych zakupem luksusowej rezydencji zapraszamy do osobistego zapoznania się z całą nieruchomością podczas prezentacji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3970)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl