slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mielec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Mielec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Mielca (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 210 m2, a także ciekawą ceną 795 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1991 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziewięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 757 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 786 zł/m2. Cena do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z ogromnym potencjałem, co zawdzięcza m.in. obecności dodatkowego budynku gospodarczego na działce + możliwości prowadzenia tu działalności przetwórczej, usługowej, handlowej. Wokół cisza i spokój. W pobliżu: sklepy, dyskonty znanych marek, delikatesy, stacja benzynowa, sklepy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również znakomitą lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd do miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych klientów poszukujących swojego miejsca na ziemi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto przestronnym i eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
w PIWNICY:
– pomieszczenia gospodarcze;
– suszarnia;
– kotłownia;
– korytarz;
na PARTERZE:
– ganek;
– pokój dzienny;
– przedpokój;
– garaż;
na PÓŁPIĘTRZE:
-2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
na PIERWSZYM PIĘTRZE:
– kuchnia;
– salon;
– pokój;
na PÓŁPIĘTRZE:
– 2 sypialnie;
– łazienka;
na DRUGIM PIĘTRZE:
– 2 pokoje;
– korytarz;
na PODDASZU:
– pomieszczenie gospodarcze.

Biuro zapewnia kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości, włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.mielec.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Mielec.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-113)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl