slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpania (Benahavís)). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 1 058 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 34 836 340 zł (32 927 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 59 826 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu m.in.:
– 6 sypialni;
– kuchnię;
– 8 łazienek;
– salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją oryginalną architekturą przypominającą ogromny statek. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać atrakcyjną lokalizację na chronionym i naturalnym obszarze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i morze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-220)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl