slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mielec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Mielec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Mielca (podkarpackie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 380 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 4 931 m2, a także ciekawa cena 1 999 999 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1999 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 271 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest częścią elitarnego kompleksu zabudowań wraz z budynkami gospodarczymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadprzeciętnym potencjałem komercyjnym z możliwością prowadzenia tu działalności:
– komercyjnej;
– usługowej;
– agroturystycznej;
– przetwórczej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ciekawą lokalizacją z dobrym dojazdem do centrum. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa stylowym wnętrzem z wygodnym rozkładem pomieszczeń:
WYŻSZY POZIOM: łazienka z wc + 3 pokoje + korytarz;
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + 3 pokoje + garderoba + przedpokój + wc + korytarz + ganek + kotłownia + łazienka z wc + taras + salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu nie tylko energooszczędnych materiałów, ale również technologii (fotowoltaika). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie (ogrzewanie podłogowe) w poczuciu bezpieczeństwa. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać imponującą lokalizację blisko sklepów, szkół, aptek, delikatesów, kościołów. Więcej ciekawych ofert na stronie: www.wgn.pl. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. WGN oferuje kompleksową obsługę przy zakupie tej luksusowej rezydencji włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-101)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl