widok od strony ulicy na frontową elewację luksusowej rezydencji na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Wygodny metraż 1 300 mkw. łącznie z ogromną działką i atrakcyjną ceną 1,95 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1997 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z dwudziestu czterech pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 1 500 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży charakteryzuje się dużym potencjałem komercyjnym pod np. pensjonat. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja raptem 800 metrów od plaży i 150 metrów od głównego ciągu komunikacyjnego z obiektami gastronomicznymi i punktami handlowymi. Nie bez znaczenia jest również starannie zagospodarowana działka z placem zabaw oraz miejscem wypoczynkowym z murowanym grillem. Wokół piękne nasadzenia kwitnących roślin.

Jeżeli planujesz zakup luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-510)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl